ELSOL FALL -

Oksana Urban Kiz Bootcamp

11-12 Listopad 2023

Średnio zaawansowany / zaawansowany

Pokój 6

Pospiesz się!

Ceny passów wkrótce pójdą w górę!

00
Dni
:
00
Godzin
:
00
Minut
:
00
Sekund

Oksana Urban Kiz Bootcamp

4 godziny podzielone na 2 dni szkolenia z ruchu ciała i pracy nóg z niesamowitą nauczycielką i tancerką Oksaną Sidorską.
Oksana będzie osobiście korygować tancerzy. Będzie to ekskluzywna, zamknięta grupa skoncentrowana na treningu. Oczekiwany poziom to średnio zaawansowany lub zaawansowany.

Otrzymasz więcej narzędzi do wyrażania siebie, a także pomysły i wskazówki, gdzie używać tych ruchów lub kroków w tańcu z partnerem.

Zbuduje rutynę, wyjaśni ruchy i na końcu tego projektu, jeśli zechcesz, możesz wziąć udział w końcowej prezentacji, która zostanie zarejestrowana przez naszego profesjonalnego videografa Zak Prod. Oczywiście, nie będzie zmuszania 🙂 Możesz wybrać, aby nie „występować”, ale sugerujemy podjęcie wyzwania. To sprawia, że rośniesz.

Bootcamp Pass obejmuje tylko ten projekt. Jeśli chcesz być obecny na wszystkich innych częściach wydarzenia, musisz zakupić inny pass.

O Bootcampie

Chcesz więcej? Więcej intensywności, więcej dyscypliny, więcej poprawek, więcej godzin, szybszy postęp. Zapisz się na dodatkowe specjalne kursy: poznaj technikę lub technikę w połączeniu z umiejętnościami występowania na scenie.

Passy pozwalające na udział w tym wydarzeniu

Masz pytania dotyczące passów?

lub skontaktuj się z nami

Lista artystów

pl_PL
Przewiń do góry