Buy

UWAGA!
Płatność online możliwa przez cały czas trwania eventu. Sprzedaż biletów za gotówkę możliwa tylko w MCK w Katowicach.
Kupony zniżkowe online ważne tylko do 4.11.2023.

Aktualny cennik biletów dostępny jest tutaj

KUP PASS >>

Przed przejściem do płatności on-line proszę się zapoznać z „Warunkami zakupu biletów” (poniżej). Kontynuacja procesu płatności on-line jest równoznaczna z zaakceptowaniem „Regulaminu wydarzenia” . Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem „Centrum Rozliczeniowego Dotpay”.

Zakupując bilet zgadzasz się z :
“Oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że organizatorem oraz administratorem danych osobowych jest Chagowska Productions i zgadzam się z polityką prywatności”
Pełna informacja o polityce prywatności – TUTAJ.

Warunki zakupu biletów

ZWROT PASSÓW

ZMIANA WŁAŚCICIELA

ZMIANA RODZAJU PASSA

PASSY KONKURSOWE I OFERTY SPECJALNE

E-BILETY i OPASKI FESTIWALOWE

POZOSTAŁE INFORMACJE

 • Przy zakupie passa obowiązuje 14-dniowa polityka zwrotu. Po 14-stym dniu od daty zakupu nie przyjmujemy zwrotów passów niezależnie od przyczyny. Dotyczy to również wszelkich wypadków losowych i sytuacji nadzwyczajnych.
 • Zwrot passów zakupionych po 24.10.2023 jest możliwy tylko do 07.11.2023. Odbiór opaski w biurze festiwalowym automatycznie blokuje możliwość zwrotu biletu.
 • Wieloosobowe passy (couple passy, passy grupowe rejestrowane jako jeden pass dla wielu osób) traktowane jako JEDEN pass zakupione są przez jedną transakcję, co oznacza, że zwrócić można tylko cały pass (2 osoby) Nie można zwrócić połowy lub passa.
 • Przeniesienie środków:
  Istnieje również opcja przeniesienia części środków na dowolne wydarzenie w przeciągu roku od wydarzenia, na które uczestnik nie może przyjechać.
  – Przy zgłoszeniu do 14.10 (włącznie) jest to 80% zapłaconej kwoty
  – Po 14.10 aż do dnia rozpoczęcia wydarzenia 9.11.2023 jest to 50% kwoty,
  Środki przeniesione są zapisane do wykorzystania w naszym systemie biletowym i można je użyć do zakupu biletu na inne wydarzenie wybrane przez uczestnika. (kwota jest wystawiana w postaci kodu zniżkowego)
 • Odsprzedaż passów i zmiana nazwiska przypisanego do passa może zostać dokonana tylko 1 raz najpóźniej do dnia 3.11.2023. Odkupionego passa nie można odsprzedać kolejnej osobie. Po zmianie właściciela nie obowiązuje 14 -dniowa polityka zwrotu. Organizator nie pośredniczy w poszukiwaniu nowego nabywcy passa. Uczestnicy rozliczają się między sobą.
 • Pierwotny właściciel passa wysyła najpóźniej do dnia 3.11.2023 do organizatora na adres registration@elsolfestival.pl powiadomienie o zmianie podając imię, nazwisko oraz adres e-mail nowego właściciela.
 • Tytuł wiadomości: Odsprzedaż passa
  Treść:
  Imię i nazwisko pierwotnego właściciela:
  Email pierwotnego właściciela:
  Rodzaj passa:
  Imię i nazwisko nowego właściciela:
  Email nowego właściciela:
  Kraj i miasto:
  Uwagi:
 • W ciągu 48h od otrzymania potwierdzenia zgłoszenia należy dokonać opłaty zgodnie z otrzymaną instrukcją. Wysokość opłaty zależy od momentu zgłoszenia i przeprowadzenia zmiany i wynosi:

  15 EUR (*) – zgłoszenie zmiany do dnia 20.08.2023
  30 EUR (*) – zgłoszenie zmiany od 21.08.2023 do 20.10.2023
  50 EUR (*) – zgłoszenie zmiany od 21.10.2023 do 3.11.2023 – tryb zmiany LAST MINUTE obowiązujący w ostatnich tygodniach przed wydarzeniem.

  (*) W przypadku limitowanych biletów EARLY BIRD VIP PASS oraz OFERT SPECJALNYCH opłata wynosi odpowiednio: 30 EUR do 20.08.2023, 50 EUR do 3.11.2023.

 • Passy na zajęcia specjalne mogą być objęte osobnymi zasadami odsprzedaży wskazanymi przy opisie danego biletu.
 • Passy zakupione w specjalnej promocji mogą być objęte osobnymi zasadami odsprzedaży wskazanymi przy opisie danej promocji.
 • Po 3.11.2023 nie przyjmujemy zgłoszeń o zmianie właściciela passów niezależnie od przyczyny.
 • Część passa zakupiona jako couple pass lub group pass, może być odsprzedana. Jednak przy zmianie właściciela passa konieczne jest zachowanie proporcji, czyli odsprzedaż odbywa się jako Leader-Leader, Follower-Follower.
 • Przeniesienie środków:
  Istnieje również opcja przeniesienia części środków na dowolne wydarzenie w przeciągu roku od wydarzenia, na które uczestnik nie może przyjechać.
  – Przy zgłoszeniu do 14.10 (włącznie) jest to 80% zapłaconej kwoty
  – Po 14.10 aż do dnia rozpoczęcia wydarzenia 9.11.2023 jest to 50% kwoty,
  Środki przeniesione są zapisane do wykorzystania w naszym systemie biletowym i można je użyć do zakupu biletu na inne wydarzenie wybrane przez uczestnika. (kwota jest wystawiana w postaci kodu zniżkowego)
 • Możliwa jest wymiana typu passa na inny na podobny lub szerszy pakiet festiwalowy za dopłatą w następujących opcjach:
  – ROZSZERZENIE pakietu festiwalowego, np. Salsa Pass na VIP Pass, itd.
  – ZMIANA passa tematycznego, np. Salsa Pass na Bachata Pass, itd.Możliwa jest wymiana typu passa na inny na podobny lub szerszy pakiet festiwalowy za dopłatą w następujących opcjach:
  – ROZSZERZENIE pakietu festiwalowego, np. Salsa Pass na VIP Pass, itd.
  – ZMIANA passa tematycznego, np. Salsa Pass na Cuban Pass, itd.
 • Po zmianie typu passa nie obowiązuje 14 – dniowa polityka zwrotu.
 • Zmniejszenie pakietu festiwalowego traktujemy jako zwrot, możliwy tylko w ciągu 14 dni od zakupu.
 • Passy na elSol 2023 Fall Edition wygrane w konkursach lub otrzymane nieodpłatnie nie podlegają zwrotom, przepisaniu na inne wydarzenie lub edycję ani wymianie na gotówkę. Dopuszczalne jest rozszerzenie pakietu takiego passa na ogólnych warunkach sprzedaży. Jeśli zwycięzca konkursu posiada już pass na daną edycję, może przepisać pass konkursowy na inną osobę w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu. W innym przypadku przekazanie wygranego passa nie jest możliwe.
 • Passy sprzedawane w ramach PROMOCJI I OFERT SPECJALNYCH mogą podlegać osobnym zasadom zwrotów, odsprzedaży i wymiany, co określa każdorazowo regulamin promocji.
 • Podstawą do wydania opaski i wstępu na wydarzenie jest osobiste okazanie IMIENNEGO EBILETu oraz DOWODU TOŻSAMOŚCI.
 • Noszenie opaski festiwalowej na nadgarstku podczas trwania całego festiwalu jest OBOWIĄZKOWE. Należy je okazywać każdorazowo na prośbę pracowników festiwalu lub pracowników ochrony.
 • Każdy uczestnik jest upoważniony do 1 opaski festiwalowej na całe wydarzenie, wydawanej przy rejestracji. Wymieniamy je tylko w przypadku, gdy nastąpi jej zniszczenie z przyczyn niezależnych od użytkownika. W takiej sytuacji należy przynieść zniszczona opaskę do biura festiwalowego i wymienić na nową.
 • Prosimy o zwrócenie uwagi w trakcie zakładania opaski w biurze festiwalowym, czy nie jest za ciasna albo szeroka, gdyż nie może to być powodem reklamacji opaski.
 • Uprzejmie informujemy, że podczas wydarzenia będą robione zdjęcia i nagrywane materiały video, które mogą obejmować wizerunki poszczególnych osób w nim uczestniczących.

Dane firmowe:

CHAGOWSKA PRODUCTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPOŁKA
KOMANDYTOWA
UL.LUDWIKA RYDYGIERA 13/294
01-793 WARSZAWA, POLSKA
NIP: 5252621566