Instruktorzy

Dwe & Gaby

Holandia

Podczas gdy wielu na scenie nadało im już specjalne pseudonimy, większość nadal zna ich jako międzynarodowe gwiazdy: Dwé & Gaby. Duet, który od początku swojej współpracy stał się nieodzowną marką na globalnej scenie kizomby. Dwé & Gaby są znani z precyzyjnego i wyrafinowanego wykonania, ale przede wszystkim z energicznego i kreatywnego flow. "Zabójcza kombinacja", jeśli zapytać scenę Kizomby!
Dzięki wyrafinowanemu wykonaniu, oprócz tych sukcesów, zdobyli wiele nagród w krótkim czasie. Oto przegląd ich gabloty z trofeami:
- Marzec 2019: Krajowi zwycięzcy Battle Kiz France
- Maj 2019: Zwycięzcy holenderskich kwalifikacji do olimpiady kizomby
- Czerwiec 2019: Finalistki olimpiady kizomby w Urban Kiz
- Październik 2019: Zwycięzcy światowej edycji kwalifikacji Battle kiz Dutch
Zanim Dwé i Gaby oficjalnie zaczęły partnerować, obie były nauczycielkami w tej samej szkole tańca. W krótkim czasie nawiązała się między nimi bliska przyjaźń i szybko zauważyły, że przygotowywanie wysokiej jakości lekcji przychodzi im z łatwością. Nie tylko to; wspólny taniec był zawsze zabawny, innowacyjny i pełen wyzwań. Dlatego logiczne było połączenie sił w 2019 roku i rozpoczęcie współpracy, aby wspólnie podbić świat!

Dwé dorastał w bardzo muzykalnej rodzinie na Curaçao. Tam, gdzie jeden śpiewał w zespole, drugi grał na kilku instrumentach. Nic więc dziwnego, że Dwé poszedł w ślady swojej rodziny i grał w kilku zespołach w swoich nastoletnich latach. Urodził się tu muzykalny chłopak z uchem do dźwięków. Mimo zamiłowania do muzyki, jego pierwszą miłością była piłka nożna. I choć jego marzeniem było, by uczynić z tego swoją pracę, życie skierowało go na inną ścieżkę. Jako dostawca usług komercyjnych myślał już nieszablonowo, ale jako nauczyciel Kizomby/Urban Kizomby stało się to jego zawodem.
W wieku 19 lat, w 2013 roku Dwé zdecydował się na lekcje kizomby u Stephena Jacobusa w Tilburgu. Po 3 miesiącach lekcji zdecydował się odkryć siebie i zainwestować więcej czasu i energii w taniec. Jego potencjał i chęć rozwoju w tańcu nie pozostały niezauważone. Wkrótce Dwé został zaproszony do dołączenia do ówczesnej grupy tanecznej Kiz-natics. To był jego pierwszy krok w świecie kizomby.
W 2016 roku Dwé został jednym ze starszych nauczycieli w dużej szkole tańca w Rotterdamie. Wraz ze swoim ówczesnym partnerem udzielił wielu lekcji w Holandii, ale to nie wystarczyło Dwé. W 2019 roku Dwé zdecydował się współpracować z Gaby, aby wspólnie podbić świat. W krótkim czasie byli w stanie podzielić się swoją wizją z ludźmi na całym świecie. Jego typowa wizja tego tańca sprawiła, że Dwé rozwinął skrzydła i założył własną szkołę tańca w 2022 roku. Narodził się "Elevate your Kiz". Miejsce, w którym zawsze możesz rozwijać się w tańcu, jako początkujący, a nawet jako nauczyciel. Wszyscy są mile widziani!

Ze swoim ekwadorskim pochodzeniem Gaby nie jest całkowicie nieznana w świecie salsy i bachaty. W domu tańce te były wlewane młodą łyżeczką. Jednak od najmłodszych lat Gaby miała również bzika na punkcie baletu. Nic więc dziwnego, że Gaby tańczyła różne style baletowe od 4 do 19 roku życia. Pomyśl o balecie klasycznym, nowoczesnym i jazzowym. Marzeniem młodej dziewczyny było więc przekształcenie swojego hobby w zawód. Niestety, kontuzja pokrzyżowała plany i Gaby była zmuszona zrezygnować z baletu. Życie stanęło na przeszkodzie, co oznaczało, że - zanim się zorientowała - nie tańczyła przez prawie 6 lat. Dopóki Gaby nie odnalazła swojej miłości do tańca w 2015 roku, kiedy zaczęła tańczyć Kizombę. Od tego czasu jej pasja do tańca w pełni się rozbudziła, a marzenie młodej dziewczyny stało się rzeczywistością.
się spełni! Gaby jest nauczycielką w Urban Kiz od 2017 roku, a od 2019 roku współpracuje z Dwé, aby wspólnie podbijać świat. A jeśli to nie wystarczy, Gaby rozszerzyła swoje portfolio w 2020 roku, oferując zajęcia na wysokich obcasach. Bo kto rządzi światem?

Skład artystów

Nie pozwól sobie przegapić swoich ulubionych artystów!

pl_PL
Przewiń do góry