Instruktorzy

Edward Ramos

Republika Dominikańska

Swoją pasję do tańca odkrył już jako dziecko i około 8 roku życia zaczął brać udział w różnych konkursach i zawodach w swoim rodzinnym mieście. Stymuluje go to do poznawania i uczenia się nowych dyscyplin, specjalizując się w szczególności w salsie, rumbie, hip-hopie, reaggaJam, dancehallu.
Jego styl jest bardzo unikalny i innowacyjny, ponieważ czerpie coś z każdej dyscypliny, zamiast łączyć fuzję w swoim aspekcie choreograficznym, który większość preferuje i który najbardziej inspiruje. Obecnie jest uznanym na całym świecie tancerzem i choreografem, zaangażowanym w staże, tutoriale, a zwłaszcza w tworzenie nowych pokazów. Jego pomysły i choreografia są również obecne w teatrze i filmach. W 2012 roku wziął udział w spektaklu w Londynie, w Peacock Theater, zatytułowanym "FLASH MOB", a w 2015 roku wziął udział w ważnym programie telewizyjnym we Włoszech zatytułowanym "BALLANDO CON LE STELLE" (Taniec z gwiazdą).
Obecnie uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach i konferencjach na świecie, prezentując kulturę latynoamerykańską ze swoim zespołem tanecznym "EDWAR RAMOS & COMPANY".

Skład artystów

Nie pozwól sobie przegapić swoich ulubionych artystów!

pl_PL
Przewiń do góry