Instruktorzy

Igor & Gloria

Hiszpania

Igor i Gloria rozpoczynają karierę w 2023 roku, łącząc style, które doskonalili przez lata ze swoimi poprzednimi partnerami.
Łączą w sobie zmysłowość i elegancję z energią i wybuchowością.

Gloria zaczęła tańczyć w wieku 15 lat. W 2011 roku Jose i Gloria połączyli siły. Biorą udział w różnych konkursach Bachata, takich jak BachataOpen, Bachatarte, Bachata World Congress czy World Latin Cup w Miami. Do 2015 roku podróżowaliśmy razem po krajach takich jak Hiszpania, Portugalia czy Dubaj.
W 2016 roku Truji i Gloria zaczęli tańczyć razem. W ciągu 7 lat udało im się zostać parą, która reprezentuje Bachata Sensual Couple na arenie międzynarodowej, wyróżniając się metodologią, zmysłowością i elegancją w tańcu.

Pochodzący z Mołdawii Igor Rotaru Maidan rozpoczął swoją karierę w sierpniu 2016 roku, w którym postanowił profesjonalnie poświęcić się Bachacie i zademonstrować swój talent na scenach całego świata w kraju i za granicą.
Mieszkający w Hiszpanii od 17 lat, początkowo rozpoczął karierę w akrobatyce w swoim kraju pochodzenia, gdzie stał się gwiazdą w tej dyscyplinie.
Po przyjeździe do Hiszpanii, w 2014 r. utworzył Contemporary Dance Company of Alberto Pineda, podczas którego odbył tournée po kraju, prezentując swoje show.
Chociaż jego trening w tańcach latynoskich początkowo koncentrował się na salsie, później zdecydował się zrobić wszystko, co możliwe, aby stworzyć profesjonalne partnerstwo w świecie bachaty.
To właśnie wtedy Igor poświęcił wszystkie swoje wysiłki Bachacie.
Stał na szczycie podium, zdobywając tym samym takie tytuły jak Bachata Open World Runners-up, czy trzecie miejsce w Bachata World Championship.
Wraz ze swoją poprzednią partnerką, Rocío, udało im się stać jednym z punktów odniesienia Bachaty na całym świecie, podróżując po całym świecie, prowadząc zajęcia i pokazy w krajach takich jak Chiny, Stany Zjednoczone, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Indie. A także w dużej części Europy (Niemcy, Francja, Włochy, Norwegia, Polska, Rumunia, Litwa, Łotwa, Finlandia i wiele innych).

Skład artystów

Nie pozwól sobie przegapić swoich ulubionych artystów!

pl_PL
Przewiń do góry