Instruktorzy

Łukasz & Ewa (Loftodance)

Polska

ŁUKASZ RAŚ
Założyciel i twórca LOFToDANCE.pl. Absolwent PWST, pedagog Akademii Muzycznej w Krakowie, tancerz, aktor, choreograf, reżyser. Interesuje się interakcjami między tancerzami, materią improwizacji i kontaktem między partnerami. Prowadzi zajęcia na największych kongresach tańca w Polsce i za granicą oraz liczne warsztaty. Tworzył choreografie m.in. w polskiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Stworzył spektakl taneczny w Operze Krakowskiej (musical w wykonaniu 150 dzieci i finalistów wokalnych programów telewizyjnych). Tańczy, bo lubi.

EWA JANKOWSKA
Taniec zawsze był obecny w jej życiu. Po ćwiczeniu baletu, gimnastyki i innych form tańca, zatopiła się w bachacie. Uczy jej w LOFToDANCE.pl w Krakowie oraz na licznych warsztatach i festiwalach w Polsce i za granicą. Tańczy nie dla efektu wizualnego, ale dla przyjemności bycia blisko drugiej osoby i prowadzenia rozmowy bez słów. To co kocha w tańcu i w nauczaniu to spotkania z ludźmi i obserwowanie jak nabierają pewności siebie i otwierają się. Podczas zajęć zwraca uwagę na precyzję prowadzenia mężczyzn oraz prawidłowy ruch ciała i wzmacnianie naturalnego seksapilu u pań.

ŁUKASZ & EWA
Jako para taneczna bawią się ze sobą na parkiecie i bawią się z grupą podczas zajęć. Jednocześnie solidnie uczą techniki i pokazują drogę prowadzącą do danego efektu, zamiast pokazywać tylko sam efekt końcowy. Nie nauczysz się więc formalnej kombinacji, ale otworzysz swój umysł i kreatywność! Kładą największy nacisk na relację i grę między partnerami oraz na to, CO chcą wyrazić. Następnie uczą JAK to wyrazić. 100% profesjonalizmu i zabawy! Te warsztaty będą inne niż wszystko, czego do tej pory doświadczyłeś.

Skład artystów

Nie pozwól sobie przegapić swoich ulubionych artystów!

pl_PL
Przewiń do góry