Instruktorzy

Reynaldo Salazar

Kuba

Reynaldo Salazar Guillen, wychowany w Santiago de Cuba, zaczął tańczyć w wieku 8 lat, a później studiował w Escuela de Instructores de Arte i Instituto Superior de Arte. Ukończył studia jako licencjonowany tancerz, nauczyciel tańca i choreograf, który specjalizuje się w Bailes Populares Afro Cubano i od wielu lat pracuje dla Centrum Kultury w Santiago z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, np. na Universita Oriente.
W tym samym czasie Reynaldo pracował jako dyrektor choreografii dla grupy ALL STARS Santiago de Cuba, a także dla wielu wielkich wydarzeń, na przykład wielkiego karnawału w swoim mieście.
Wraz z ALL STARS wygrywa w ciągu ostatnich kilku lat liczne krajowe konkursy, co roku zdobywając pierwsze miejsce w dużym Evento Bailar Casino w Hawanie, gdzie na scenie tańczą ze znanymi zespołami, takimi jak Los Van Van Live, Maykel Blanco, Charanga Habanera.
Od 2010 roku Reynaldo mieszka w Niemczech i prowadzi w Wangen im Allgäu wraz z żoną Catherine Roth szkołę tańca Salsafusion.eu. Uczą w Niemczech, Austrii i Szwajcarii oraz organizują liczne warsztaty, wydarzenia i imprezy w kraju i za granicą.

Skład artystów

Nie pozwól sobie przegapić swoich ulubionych artystów!

pl_PL
Przewiń do góry