Instruktorzy

Stavros & Kathrine

Grecja

Indywidualnie oboje mogą pochwalić się imponującym i różnorodnym doświadczeniem tanecznym, gromadząc prawie 8 lat doświadczenia w różnych stylach, takich jak salsa, latynoski taniec towarzyski, cheerleading, hip hop, musical i wiele innych, ale ich głównym celem i poświęceniem jest urzekający świat Bachaty.

Dzięki wspólnym wysiłkom wzięli udział w licznych konkursach, osiągając szacowny tytuł x2 Greece Bachata Stars Champions. Ich wybitne osiągnięcia pozwoliły im dwukrotnie reprezentować Grecję w wysoko cenionych World Bachata Stars Champions, gdzie w imponujący sposób zapewnili sobie miejsce w pierwszej dziesiątce!

Aby stale podnosić swoje umiejętności i kunszt, Stavros i Kathrine aktywnie poszukują wiedzy i inspiracji od cenionych instruktorów na całym świecie. Nieustannie dążą do doskonałości i podjęli lekcje z renomowanymi nauczycielami, umacniając swoją pozycję jako doświadczeni wykonawcy.

Niekończąca się pasja pary, unikalny styl i bezgraniczna energia są głęboko widoczne w ich hipnotyzujących klipach wideo i częstych występach na różnych pokazach tanecznych i wydarzeniach, ale także poprzez występy i nauczanie na niektórych z najlepszych festiwali w Europie.

Stavros i Kathrine chcą kontynuować swoją podróż jako para taneczna Bachata, jednocześnie prowadząc swój profesjonalny zespół bachata "La Influencia" z ich porywającymi występami i pozostawiając trwały wpływ na entuzjastów tańca na całym świecie ".

Skład artystów

Nie pozwól sobie przegapić swoich ulubionych artystów!

pl_PL
Przewiń do góry