DJ Snakes

Francja

Patrick Helegbe pochodzi z Togo w Afryce. Jego naturalny afrykański rytm dodał smaku jego skromnym początkom jako tancerza salsy (kubańskiej i liniowej) oraz Bachaty. Gdy fala Kizomby uderzyła w Paryż jak tsunami, Patrick dołączył do ruchu i podjął taniec
bez wysiłku. Po roku tańczenia, przy każdej możliwej okazji, zdecydował się rozpocząć nauczanie. Jego decyzja o rozpoczęciu nauczania była przede wszystkim spowodowana tym, że wiele osób prosiło go o podzielenie się swoją wiedzą na temat tańca, a także pasją do niego; ponadto posiadał pedagogikę wymaganą do uczynienia tańca przyjemnym dla ludzi na wszystkich poziomach i z różnych środowisk tanecznych.

Kiedy Patrick nie tańczy lub nie sprawia, że poruszamy się na parkiecie dzięki jego gwiezdnym umiejętnościom dj'skim, zaskakująco, ten lekkoduszny, miękko mówiący młody człowiek z zabójczym uśmiechem może być znaleziony kopiąc tyłek na ringu bokserskim lub sztuk walki. Ale nie pozwól, aby to cię odstraszyło (czego nie jestem pewien, czego dowodem jest skład do tańca z nim każdej nocy), Patrick jest bardzo skromny i przystępny dla ludzi. Nie uważa się za kogoś na innym poziomie niż inni... mówi: "Jestem zwykłym tancerzem, zawsze chętnym do tańca z każdym". Nigdy nie odmówi, nawet jeśli oznacza to taniec w kabinie DJ-a podczas miksowania. Z zaangażowaniem w nauczanie, które zabrało go na cały świat.

Skład artystów

Nie pozwól sobie przegapić swoich ulubionych artystów!

pl_PL
Przewiń do góry