Instruktorzy

Angelo Rito & Team

Włochy

Po raz pierwszy w Polsce!
Jeden z najbardziej wykształconych i wyszkolonych artystów w społeczności salsowej, oryginalny, charyzmatyczny. Szuka sztuki zamiast komercyjnej rozrywki. Bardzo pracowity i zawsze skupiony na najwyższej jakości i głębi w swojej pracy artystycznej i edukacyjnej. Na jego zajęciach z muzykalności staniesz się jednością z muzyką. Przyprowadza 4 kolejnych członków zespołu i najwyraźniej Angelo nigdy nie odmawia tańca w nocy 😉 Jest tutaj, aby dzielić się miłością i pasją.
Urodzony w Taranto we Włoszech 27.11.88, Angelo ma unikalny styl bogaty w oryginalność, charyzmę i osobowość. Umiejętności ciała, ciągła dyscyplina i predyspozycje muzyczne ujawniły jego sztukę jako wyrafinowaną i elegancką, i pozwalają mu interpretować taniec jako sztukę, która daje emocje z
serce. Jest prawdopodobnie jednym z najbardziej wykształconych artystów w społeczności latynoskiej: pianista, kompozytor, piosenkarz, aktor i tancerz tego szerokiego repertuaru tanecznego: Modern, House, Tap Dance, Latin Jazz, Street Jazz, Lyrical Jazz, Afro, Contemporary, Rumba, Mambo.
Opracował styl tańca, w którym ekspresja przekroczyła percepcję muzyczną: jest to swoista fuzja różnych technik ruchu, takich jak Latin Jazz, House, Tap Dance, Afro, Cuban i Contemporary Afro. Rezultatem jest szczególna swoboda ekspresji w muzycznej frazie w silnym połączeniu
między muzyką a tańcem. Tańczył i nadal tańczy w następujących gatunkach, oprócz wyżej wymienionych: standardowe tańce międzynarodowe; taniec towarzyski; tango; slow fox; quickstep.
Jest znany na całym świecie z tworzenia nowego stylu zwanego "Musicality". Jest to energetyczny kompleks muzyki interpretowanej ciałem, chodzi o przeżywanie muzyki aż do kości i bycie transportowanym, aby stać się jedną rzeczą z muzyką. Jest to bardzo trudne ze względu na złożoność dźwięków i techniki artystycznej. Z tego powodu ludzie na całym świecie nazywają go "Mr. Musicality".
Muzyka jest całym jego życiem, ma z nią czystą więź, mówi do niej od dziecka, ponieważ zawsze znajdował swoje szczęśliwe miejsce w muzyce.
Niektóre z rozległych szkoleń Angelo poza tańcem obejmują: Metoda Feldenkreisa, muzyka elektroniczna i technologia dźwięku, formacja aktorska w NYC, Joga, Ashtanga Power.
Angelo studiował również różne formy tańca w Brodway Dance Center, współczesną metodę Marthy Graham i współczesną metodę Hortona w Alvin Ailey American Dance Teather, gdzie został przyjęty na 3-letni profesjonalny program szkoleniowy.
W elSol pojawi się z 4 dodatkowymi członkami zespołu "tańca rytualnego", poprowadzi 3 zajęcia z muzykalności i wykona pokaz artystyczny ze swoim zespołem. Wszystko to
Dżentelmen będzie obecny na spotkaniach towarzyskich, kołysząc parkietem. Angelo nigdy nie mówi
teraz do tańca 😉
Zobacz przykład jego pracy, całkowicie odmiennej od wszystkiego, co kiedykolwiek widziałeś: https://www.youtube.com/watch?v=wPqNjNSxOMk

Śledź Angelo na Instagramie: https://www.instagram.com/angelojrito_mrmusicality_777/

Skład artystów

Nie pozwól sobie przegapić swoich ulubionych artystów!

pl_PL
Przewiń do góry