Koncert na żywo Septeto Acarey na elSol 2024

16 listopada 2024 r.

Dla posiadaczy wszystkich passów

Sala C

Pospiesz się!

Ceny passów wkrótce pójdą w górę!

00
Dni
:
00
Godzin
:
00
Minut
:
00
Sekund

Koncert na żywo Septeto Acarey na elSol 2024

Wybraliśmy Septeto Acarey jako główną atrakcję festiwalu elSol 2024, ponieważ ich muzyka jest przeznaczona zarówno dla miłośników salsy kubańskiej, jak i innych stylów.

Zakochaliśmy się w "Fragil", "Enamorate Bailando" i "La Balanza".

Posłuchaj sam. Nasi DJ-e salsy przygotowali dla Ciebie tę playlistę: https://spotify.link/GJNsfnoNfIb

Koncert odbędzie się o godzinie 21:00 w sobotę, 16 listopada 2024 roku.

Jest on zawarty w karnetach VIP i FUll. Można również zakupić oddzielny bilet SAT Party Ticket, aby spędzić sobotni wieczór z ich muzyką, a także zobaczyć pokazy i cieszyć się tańcami na 5 parkietach: salsa, bachata, kizomba, urban kiz i cuban.

Grupa muzyki latynoskiej Septeto Acarey pochodzi z Limy w Peru. Ich muzyka ma silne korzenie w stylu salsy i jest przesiąknięta zaraźliwą energią, której nie sposób się oprzeć. Muzycy zespołu są niezwykle utalentowani i do perfekcji opanowali umiejętność wykorzystywania swojego entuzjazmu do muzyki podczas występów. Ich wykorzystanie muzyki jako formy wyrażania siebie jest odzwierciedleniem ich kultury i tradycji.

Tradycyjne latynoskie rytmy łączą się ze współczesnym akcentem w muzyce Septeto Acarey. Ich szybkie bity, energiczne sekcje rogów i chwytliwe melodie sprawiają, że ich muzyka jest wyjątkowa i z pewnością poderwie ludzi do tańca. Zespół wyróżnia się na tle innych latynoskich zespołów dzięki charakterystycznemu brzmieniu swojej muzyki. Ich szybkie bity, energiczne sekcje rogów i chwytliwe melodie sprawiają, że ich muzyka jest wyjątkowa i z pewnością poderwie ludzi do tańca. Jeśli lubisz muzykę latynoską, ten zespół jest zdecydowanie warty sprawdzenia.

Septeto Acarey ma sporą bazę fanów na całym świecie dzięki swojej muzyce, która łączy tradycyjną salsę i współczesny latynoski pop. "Eres Mi Sueno", "Esta Noche Pinta Bien", "Fragil", "Enamorate Bailando", "La Balanza", "Baila Contigo", "El Afortunado", "Fragil - En Vivo", "Siempre Sere (Homenaje to Tito Rojas)" i "Ponme una Cerveza" to tylko niektóre z ich najbardziej znanych utworów.

Porywająca i zabawna piosenka "Enamorate Bailando" zachęca słuchaczy do tańca i dobrej zabawy. Singiel salsowy "La Balanza" ma optymistyczne rogi i rytm, a piosenka miłosna "Baila Contigo" mówi o spotkaniu kogoś wyjątkowego podczas tańca. Podczas gdy "Fragil - En Vivo" to wykonanie na żywo wspomnianej wcześniej znanej ballady, "El Afortunado" to lekka piosenka o szczęściu w miłości. Piosenki "Ponme una Cerveza" i "Siempre Sere (Homenaje a Tito Rojas)" są celebracją zmarłego artysty salsy Tito Rojasa.

Ze względu na tradycyjne i współczesne połączenie w muzyce Septeto Acarey, jest ona lubiana przez słuchaczy w każdym wieku. Ich muzyka jest idealna do tańca i cieszenia się życiem dzięki podnoszącym na duchu rytmom, atrakcyjnym melodiom i pełnym pasji wokalom. Wiele osób uważa ich piosenki za hymny, a z każdym nowym albumem ich popularność rośnie.

Cieszymy się, że możemy gościć ich po raz pierwszy w Polsce.

Passy pozwalające na udział w tym wydarzeniu

Masz pytania dotyczące passów?

lub skontaktuj się z nami

Lista artystów

pl_PL
Przewiń do góry