Często zadawane pytania

Potrzebujesz szybkiego wyjaśnienia swoich wątpliwości? Bardzo możliwe, że jest tutaj, notowaliśmy Wasze pytania.

Jakie jest twoje pytanie?

Wybierz kategorię poniżej, aby szybko znaleźć potrzebną pomoc

Podstawowe informacje o ELSOL FALL EDITION

MCK Katowice Adres: Plac Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice

Wybierz najbardziej komfortowy pokój: https://elsolfestival.pl/en/hotels/

Obuwie i odzież taneczną sprzedawać będą nasi sprzedawcy, specjaliści od mody tanecznej. Będzie można również kupić festiwalową koszulkę.

Passy

Tak. W formularzu rejestracyjnym można zaznaczyć chęć otrzymania faktury. Taka faktura zostanie przesłana pocztą elektroniczną na adres podany przez uczestnika podczas rejestracji. 

 
Jeśli faktura nie dotarła, prosimy o kontakt pod adresem registration@elsolfestival.pl.

Tak, wszystkie informacje na ten temat można znaleźć w naszych warunkach sprzedaży: TUTAJ.

Sprzedaż niektórych biletów jest czasami zawieszana ze względu na dyproporcje między liczbą partnerówi partnerek. Gdy ten współczynnik się wyrównuje, często wznawiamy sprzedaż.

Część biletów trafia do sprzedaży później, wraz z rozszerzeniem oferty festiwalu. Party passy i bilety na pojedyncze imprezy trafiają do sprzedaży później niż passy warsztatowe.

Tak można, pod warunkiem, że pula danego biletu nie została wyczerpana. Zakup biletu na miejscu zawsze wiąże się z wyższą ceną. Zakup odbywa się wyłącznie za gotówkę (PLN,EUR).

Zniżki na bilety festiwalowe są dostępne wyłącznie u promotorów/ambasadorów naszego festiwalu. Organizator nie udziela zniżek bezpośrednio uczestnikom.

Osoby zainteresowane zniżką na festiwal powinny skontaktować się z jednym z naszych ambasadorów.

Nie martw się, rozwiążemy to za Ciebie, napisz do nas na adres registration@elsolfestival.pl.

Nie, ten rodzaj passa obejmuje wyłącznie wybrany dodatkowy warsztat. Sprawdź opis Warsztatów Specjalnych TUTAJ.

Doświadczenia

Tak, mamy specjalny karnet dla początkujących tylko na warsztaty dla początkujących - łącznie 8 godzin. Nauczyciele są przygotowani do nauczania od 0, nie jest wymagana żadna wcześniejsza wiedza. Bezpiecznie wskoczysz w tę nową przygodę.

Nie, sprzedajemy tylko pakiety weekendowe zwane PASSES.

Nie, nauczyciele prowadzą zajęcia w taki sposób, że partnerujesz komuś, kogo nie znasz, a potem następuje rotacja, czyli zmiana partnerów zarządzana przez nauczyciela. W ten sposób poznajesz ludzi i nowych partnerów do tańca.

Tak, musisz tylko wspomnieć o tym nauczycielowi, ponieważ zmusi on ludzi do zmiany partnerów.

Tak, każdy tańczy z każdym. Mężczyźni mogą być także prowadzeni, a kobiety również prowadzą.

Nie obowiązuje żaden dress code. Warsztaty są raczej sportowe i swobodne, noce eleganckie, także w nowoczesnym, jeansowym wydaniu. Aby się zorientować, możesz spojrzeć na nasze zdjęcia na Facebooku. Ubrania są raczej obcisłe, wygodniejsze do tańca.

Nauczyciele zazwyczaj zaczynają od rozgrzewki, aby uniknąć kontuzji. Następnie w klasie solo powoli budują rutynę i pracują nad nią przez całą godzinę. Jeśli są to zajęcia partnerwork, nauczyciel może kazać tańczyć w parze przez 3 minuty, aby sprawdzić poziom, a następnie zaczyna uczyć rutyny partnerwork. Zmuszą cię do zmiany partnerów kilka razy podczas zajęć.

Tak, dzienna impreza (social) będzie na oddzielnych parkietach Salsa, Bachata i Kizomba, z osobnymi DJami.

Podczas warsztatów możliwe jest nagrywanie materiału tylko na końcu i tylko za wyraźną zgodą głównego instruktora. Podczas wydarzeń filmowanie pokazów lub tańców towarzyskich na parkiecie nie jest zabronione, o ile nie zakłóca to przebiegu imprezy. Zabronione jest wnoszenie dodatkowego oświetlenia lub banerów reklamowych.

Tak, na miejscu dostępna będzie szatnia dla uczestników. Będzie ona płatna.

Catering będzie dostępny przez cały czas do 1 w nocy. W nocy serwowane będą również przekąski i gorąca pizza. Dostępne będzie również śniadanie. Napoje w barach będzie można kupić przez cały czas trwania imprezy.

Niestety, nie można. Tylko osoby z odpowiednią opaską festiwalową mogą wejść do sal warsztatowych.

Uczestnik otrzymuje jedną opaskę na cały festiwal dla danego pakietu. Tzn. otrzymuje więcej niż jedną opaskę, gdy wykupił dodatkowy pakiet np. Bootcamp. Nie wydajemy uczestnikom codziennie nowej opaski (!!!)

W przypadku warsztatów - można.
W przypadku wydarzeń - nie można.

Nie, parking jest organizowany indywidualnie przez każdego uczestnika. Jeśli uczestnik korzysta z parkingu na terenie obiektu, wszelkie opłaty należy uregulować z administracją obiektu. 

Jako festiwal stosujemy się do zaleceń rządu w tej kwestii. Obecnie nie ma żadnych dodatkowych ograniczeń i wymogów. Jeśli jednak sytuacja w kraju ulegnie zmianie, zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia odpowiednich zasad, aby festiwal był bezpieczny dla wszystkich uczestników. Od naszych uczestników oczekujemy odpowiedzialności i nie pojawiania się na festiwalu w przypadku choroby.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. , Przejdź do strony kontakt lub za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych:

Współpraca

Tak. Jesteśmy ciekawi Twojego produktu. Przejdź: TUTAJ.

Tak, chcielibyśmy z Tobą współpracować. Możesz zostać naszym ambasadorem. Zobacz, jak to działa: TUTAJ.

Tak, wolontariusze są mile widziani, prosimy o przejście do tej dedykowanej sekcji

Tak, wszelkie szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Sprawdź naszą sekcję partnerską LINK

Zakwaterowanie

Nie, ponieważ jest to centrum kongresowe. Wokół jest duża baza hotelowa - wskazujemy 11 hoteli. 

Tak, za naszym pośrednictwem możesz wykupić miejsce w 3 hotelach. 
Formularz dostępny: TUTAJ.  W pozostałych rekomendowanych hotelach należy dokonać rezerwacji bezpośredniej korzystając z naszej zniżki.
pl_PL
Przewiń do góry