Brandon Ayala & Michelle

USA

Brandon Ayala jest choreografem, performerem i instruktorem z Lines Dance Studio w Portland, OR. Specjalizuje się w mambo shines, stylingu i zaawansowanych układach obrotowych.
Podróżował po kraju i za granicą na kongresy na całym kontynencie. Występuje i uczy swojego dynamicznego i unikalnego stylu.
W 2013 roku został dwukrotnym mistrzem świata w salsie w kategorii par i solo w kategorii juniorów.
2012-Brandon Ayala WLDC Junior Solo 3. miejsce
2013- Brandon WLDC Qualifier Portland Salsa Congress Junior Soloist 1 miejsce
2013- Brandon Ayala WLDC Junior Couples 1. miejsce
2013-Brandon Ayala WLDC Junior Solo 1. miejsce

Michelle Morales rozpoczęła naukę salsy w wieku 11 lat w swoim rodzinnym mieście, Stamford w stanie Connecticut. Następnie miała okazję tańczyć z Jaysonem Moliną z Puerto Rico i jego zespołem Rompecabezas. W wieku 18 lat kontynuowała treningi w Nowym Jorku i została przyjęta do światowej sławy profesjonalnego zespołu Yamulee Dance Company prowadzonego przez dyrektora firmy Osmara Perronesa. Michelle szybko osiągnęła status jednej z głównych tancerek Yamulee i przez kolejne 5 lat występowała i uczyła na całym świecie. Obecnie Michelle współpracuje i występuje z bardzo utalentowanym Brandonem Ayalą, debiutując ich pierwszym wspólnym utworem "Tamacun". Michelle jest znana ze swojej kobiecej i wdzięcznej techniki, którą rozwijała przez lata, pozostając wierną swojej silnej prezencji scenicznej i ruchowi ciała.

Skład artystów

Nie pozwól sobie przegapić swoich ulubionych artystów!

pl_PL
Przewiń do góry