Instruktorzy

Diago & Jhoana

Peru

Juan Camilo Diago Santana

Juan Camilo Diago Santana Tancez z Cali (Kolumbia), miasta nazywanego stolicą salsy. Ma 10 lat doświadczenia, 7 razy został mistrzem świata w kategorii solistów tancerzy zawodowych oraz duetów. Obecnie jest jednym z najlepszych tancerzy World Latin Dance Cup oraz jest wicemistrzem Euroson Latino. Został w ostatnich latach okrzyknięty jednym z najlepszych tancerzy tańców latynoskich na świecie.

Wybraliśmy go jako nowego gościa festiwalu, ponieważ jego styl, wyczucie muzyki oraz precyzja w ruchu są zachwycające. Będzie po raz pierwszy w Polsce i przywiezie ze sobą nowe umiejętności i interpretacje muzyki niedostępne nam na co dzień. Zajmuje się zarówno samą jak i Bachata.

Jhoana Pahlua Pochodzi z Limy (Peru). Tancerka, instruktorka oraz choreografka. Mistrzyni świata w salsie i bachacie, ma aż 9 zwycięstw na koncie jako solistka. Jest również dyrektorką JP Dance Company - obecnych mistrzyń świata w kategorii grup. W przeciągu ostatnich lat stała się też rozchwytywaną instruktorką międzynarodowych festiwali salsy i bachaty.
Zaprosiliśmy ją na elSol festival ponieważ wnosi nowy styl. Jest zarówno elegancka i kobieca jak i drapieżna w ten charakterystyczny latynoski sposób. Ma w sobie uliczny zmysłowy flavor oraz dynamikę i technikę zawodowca. Sprawdza się też w roli nauczycielki, o czym świadczy zwycięstwo jej grupy w mistrzostwach świata. Będzie wspaniałą inspiracją na tancerek.

Jhoana oraz Diago tworzą nowy wybuchowy duet, który zachwyca cały świat. Mamy przyjemność i możliwość ściągnąć ich z bardzo daleka, warto ich doświadczyć, to wyjątkowa okazja.

Skład artystów

Nie pozwól sobie przegapić swoich ulubionych artystów!

pl_PL
Przewiń do góry