DJ-e

DJ Narc6

Niemcy

DJ Narc6 to popularny disc jockey, który specjalizuje się w muzyce i tańcu Kizomba, Salsa, Bachata i UrbanKiz. Ma silną obecność online na różnych platformach mediów społecznościowych, w tym YouTube, Facebook i Instagram.

DJ Narc6 mieszka we Francji i jest aktywny w branży DJ-skiej od ponad dekady. Występował na różnych imprezach i festiwalach w Europie i ma lojalną rzeszę fanów.

DJ Narc6 jest znany ze swojego unikalnego stylu i umiejętności płynnego łączenia różnych gatunków. Często włącza do swoich setów żywe instrumenty, tworząc dynamiczne i wciągające występy.

Na swoim kanale YouTube DJ Narc6 opublikował liczne filmy prezentujące jego umiejętności DJ-skie i występy na żywo. Publikuje również filmy promocyjne dotyczące nadchodzących wydarzeń i współpracy z innymi artystami.

Oprócz kariery muzycznej, DJ Narc6 uruchomił linię towarów ze swoim logo i sloganem. Fani mogą kupować ubrania, buty i akcesoria za pośrednictwem jego strony internetowej.

DJ Narc6 pracuje obecnie nad uruchomieniem własnej strony internetowej i aplikacji internetowej, która będzie prezentować jego harmonogram, galerię starych wydarzeń i filmy promocyjne. Ułatwi to fanom dostęp do jego harmonogramu i zaangażowanie się w jego markę.

Ogólnie rzecz biorąc, DJ Narc6 jest utalentowanym i popularnym DJ-em o unikalnym stylu i silnej obecności online. Jego umiejętność łączenia różnych gatunków i włączania instrumentów na żywo do swoich setów wyróżnia go spośród innych DJ-ów w branży.

Skład artystów

Nie pozwól sobie przegapić swoich ulubionych artystów!

pl_PL
Przewiń do góry