DJ-e

DJ Dimen5ions

WIELKA BRYTANIA

"Lubię grać muzykę, o której tancerze nawet nie wiedzieli, że chcą ją usłyszeć".

Dimen5ions zasłynął na światowej scenie bachaty, zarażając tancerzy swoimi bardzo energetycznymi remiksami bachaty. "I Like It" był jego pierwszym międzynarodowym hitem (który ostatecznie stał się najczęściej granym remiksem bachaty w klubach na całym świecie w 2018 roku). Było to we współpracy z już bardzo szanowanym DJ-em Manuelem Citro.

Niektóre z jego najnowszych hitów to "Del Mar" z DJ-em Alejandro, ale także "Old Town Road", "Shallow" i "Say You Won't Let Go", wszystkie we współpracy z dyrektorem Island Touch, El Tiguere Del Mambo - i wszystkie były tańczone przez największe nazwiska w Bachata - Ataca & La Alemana, Daniel & Desiree i Korke & Judith.

W okresie kwarantanny Dimen5ions był bardzo zajęty! Zamiast pozwolić, aby go to przygnębiło, skorzystał z okazji, aby spędzić czas na doskonaleniu swojego rzemiosła i nawiązał współpracę z takimi nazwiskami jak Dani J, z piosenką "Una Flor"... i Manny Rod, z piosenką "Hawái".

Zróbmy krok wstecz, jak się tu znaleźliśmy? DJ Dimen5ions rozpoczął swoją muzyczną podróż w zupełnie innym stylu muzycznym - elektronicznym tańcu. Jego inspiracje obejmują: Avicii, Calvin Harris, Timbaland, Mark Ronson, ale także klasyczni twórcy hitów, tacy jak The Beatles. Łącząc wszystkie swoje muzyczne inspiracje w muzyce bachata, stworzył unikalnie brzmiący zestaw remiksów, które można rozpoznać z odległości mili.

Jako koncertujący DJ, Dimen5ions jest częścią dwóch światowej sławy grup DJ-ów bachaty - Island Touch's "Team Bachata" i "Brochata". Dimen5ions brał udział w wielu głównych kongresach bachaty w Europie, takich jak BCN Sensual, Bachata Day, Europe Bachata Festival, Bachatea i Summer Sensual Days Rovinj.

Jeśli kiedykolwiek rozmawiałeś z nim o tym, jak utrzymuje parkiet w ruchu, wiedziałbyś, ile mikrodecyzji podejmuje, aby wybrać absolutnie optymalny następny utwór. Od wzięcia pod uwagę ilości pozostałej energii tancerzy, po zintensyfikowanie nastroju, po zaprezentowanie zupełnie nowej muzyki, po stworzenie z nią historii - za kulisami krążą tysiące myśli, aby stworzyć set, którego nigdy nie zapomnisz.

I nie zdziw się, jeśli po wzięciu udziału w jednej z jego sesji w twojej głowie utknie ta konkretna chwytliwa piosenka (tak, ta, którą słyszałeś wiele razy i do której uwielbiasz tańczyć, ale wciąż nie znasz jej nazwy).

Skład artystów

Nie pozwól sobie przegapić swoich ulubionych artystów!

pl_PL
Przewiń do góry