Instruktorzy

Yami

Francja

Yami SO
Urodzony i wychowany w Paryżu (FR), taneczne życie Yami rozpoczęło się w lipcu 2007 roku, kiedy nauczył się pierwszych kroków salsy i bachaty, a później w tym samym roku kizomby.
Od tego czasu nigdy nie przestał się rozwijać i szybko został poproszony o nauczanie w szkołach, na imprezach i festiwalach na całym świecie.
Cieszący się międzynarodową sławą Yami jest znany i uznawany za swoją pedagogikę, kreatywność, technikę i pasję do tańca i nauczania.

Nauczyciel Kizomby (wszystkie style) / Bachaty w stylu dominikańskim i fusion oraz Afro House.
(Był pierwszym francuskim nauczycielem, który eksportował Kizombę do Stanów Zjednoczonych).

Jakość i różnorodność jego kursów sprawiają, że jest jednym z najbardziej pożądanych aktorów na międzynarodowej scenie latynoamerykańskiej na wszystkich kontynentach.

Yami jest tancerzem-samoukiem, który czerpie wpływy z kultury miejskiej i afro-karaibskiej. Założyciel "SO DANCER crew" (ekipa taneczna, w której nowe talenty i pokolenie Dj'ów, tancerzy, nauczycieli, performerów ewoluuje z mentalnością i wsparciem Yamiego), twórca i właściciel marki odzieży dla tancerzy "I'M A DANCER".

O pokazach Yami: "Lubię opowiadać historie w moich pokazach i dopasowywać wiadomości i emocje, tworzyć kroki i dzielić się nimi jako źródłem inspiracji na całym świecie i w sieciach społecznościowych".
Stworzył choreografię i tańczył dla "gwiazd" afro-latynoskiego świata, takich jak Don Omar, Daddy Yankee, Jennifer Dias "LOVE U" i "król Bachaty" Romeo Santos ... Na najpiękniejszych scenach Paryża (Dock Pullman, Zenith ...).

Rozwija swój unikalny styl kizomba fusion pod nazwą "Fusionkizz", który jest idealną mieszanką każdej wiedzy tanecznej i jego niekończącej się kreatywności oraz jednym z głównych stylów dzisiejszego świata kizomby

Skład artystów

Nie pozwól sobie przegapić swoich ulubionych artystów!

pl_PL
Przewiń do góry