Instruktorzy

Miguel & Sunsire

Hiszpania

Para znana z unikalnego, nowoczesnego stylu bachaty.
Wyszkoleni w różnych dyscyplinach tańca latynoskiego i miejskiego, łatwo rozpoznawalni po butach w każdym możliwym kolorze, przyniosą technikę Intense Flow na nasze wydarzenie w Polsce.
Są wspaniałymi nauczycielami, a także świetnymi tancerzami robiącymi wszystko w imię miłości do muzyki i tańca oraz z dużą dawką humoru!

Sunsire
Wenezuelka, która rozpoczęła karierę artystyczną w 2008 roku, szkoląc się w różnych szkołach i firmach, rozwijając różne dyscypliny.
Od 2011 roku zaczął podróżować do kilku krajów, aby wzbogacić swoją wiedzę, uczestnicząc w konkursach, wystawach, teledyskach, koncertach.
1. miejsce na Euromayan salsa Congress (Meksyk 2014)
1. miejsce Hiszpania - mistrz salsy (2017)
1. miejsce w mistrzostwach SBK (2021)

Miguel
Z pochodzenia Hiszpan, rozpoczął swój artystyczny trening w 2016 roku, ucząc się w różnych szkołach w Madrycie. Od tego momentu rozwinął swoją pasję do Bachaty i innych dyscyplin miejskich.
Od 2017 roku zaczął poświęcać cały swój czas na dalsze doskonalenie i szkolenie w pozostałych dyscyplinach łacińskich poprzez krajowe i międzynarodowe kongresy.
W 2018 roku zorganizował swoje pierwsze wystawy i prezentacje na krajowych festiwalach, aż w 2021 roku wkroczył w świat rywalizacji, osiągając 1. miejsce w SBK Champions jako solista.

Skład artystów

Nie pozwól sobie przegapić swoich ulubionych artystów!

pl_PL
Przewiń do góry