Instruktorzy

Monika i Daniel Rojewscy

Polska

Prywatnie małżeństwo łączące dwie silne osobowości. Para taneczna od 2016 roku całkowicie zakochana w Bachacie. Z pasji i miłości do tańca stworzyli swoje miejsce w sercu Łodzi #LatinDanceAcademy, gdzie na co dzień dzielą się swoją taneczną wiedzą. W weekendy podróżują po Polsce i Europie, by swoją energią zarażać setki Bachateros 🙂 Silni, niezależni i... zawsze uśmiechnięci! Ich styl tańca skupia się głównie na bliskości, naturalności i autentyczności przekazywanych emocji. Ich styl opisywany jest jako niezwykle płynny, delikatny i 100% zmysłowy.

Monika Sęk-Rojewska jest jedną z najbardziej uznanych i szanowanych instruktorek Bachaty w kraju. Z wykształcenia lingwistka, od najmłodszych lat marzyła o karierze dziennikarskiej. Jednak jej miłość i pasja do tańca wzięły górę nad innymi aspiracjami i przez ostatnie 5 lat Monika w pełni poświęciła swoje życie tańcowi i karierze instruktorskiej.

Jej taneczna podróż rozpoczęła się w wieku 9 lat od tańca nowoczesnego. Następnie szkoliła się w technikach tańca ulicznego, w tym była częścią formacji tanecznej Kabaret 130. W wieku 16 lat po raz pierwszy poznała techniki tańca latynoskiego. Chociaż tańczyła różne style, żaden nie podbił jej serca tak jak Bachata. W 2015 roku Monika rozpoczęła karierę jako instruktor Bachaty, szybko nabierając rozpędu. Jest założycielką dwóch odnoszących sukcesy i renomowanych grup tanecznych dla kobiet, Las Estrellas i Rough Diamonds. Monika stworzyła również niezliczone choreografie dla par i solistów.

Najważniejszymi aspektami tańca są dla niej lekkość, emocje, komunikacja i estetyka. Jej styl tańca jest często opisywany jako zmysłowy, płynny i kobiecy.
Daniel Rojewski jest założycielem Latin Dance Academy, inżynierem z tytułem magistra oraz certyfikowanym pedagogiem. Jest licencjonowanym instruktorem tańca i fitness. Daniel rozwinął pasję do tańca w dzieciństwie, zaczynając od tańca towarzyskiego i nowoczesnego. Po kilku latach zafascynowały go techniki taneczne, takie jak salsa, bachata, kizomba i afro. Bachata, zwłaszcza jej zmysłowy styl, zajmuje szczególne miejsce w jego sercu. Nieustannie dąży do doskonalenia swoich umiejętności w tym stylu, ucząc się od najlepszych międzynarodowych instruktorów i promując go na polskiej scenie tanecznej. Daniel jest pionierem Bachaty Sensual w Łodzi i instruktorem od 2005 roku.

Jest założycielem odnoszących sukcesy formacji tanecznych, takich jak Amigos, Dance Mechanics i Las Chicas, które zdobyły uznanie w całej Polsce. Podczas swoich zajęć kładzie nacisk na technikę, dobre samopoczucie swoich uczniów i wyjątkowe poczucie humoru.

Skład artystów

Nie pozwól sobie przegapić swoich ulubionych artystów!

pl_PL
Przewiń do góry