Instruktorzy

Sanjay

Indie

SANJAY MJ - INDYJSKA MAGIA:
24 CZASOWY MISTRZ AZJI: Kizomba, Bachata, Salsa (praca z partnerem i solo)

Biegły w AFRO-LATYNOSKICH STYLACH TANECZNYCH: Kizomba, Fusion, Tarraxo, Tarraxinha, Urban Kiz, Douceur, Bachata Dominicana, Sensual, Moderna & Salsa.

Doświadczony w STREET & CLUB DANCE STYLES: Popping, Afro House, NY House, Hiphop, Top Rock, Locking, Krump, Indyjskie tańce ludowe & Bollywood

Szkoli setki tancerzy i nauczycieli na całym świecie dzięki swoim specjalistycznym kursom na temat opanowania ostrej i dogłębnej muzykalności, które stanowią unikalną mieszankę koncepcji tańca ulicznego i technik afro latynoskich.

Odbył ponad 260 WYJAZDÓW WARSZTATOWYCH i 80 FESTIWALI:

Tysiące godzin treningów, tańca towarzyskiego, sędziowania i nauczania:

TRASA ŚWIATOWA: Francja, Portugalia, Hiszpania, Ukraina, Niemcy, Rumunia, Włochy, Dania, Albania, Serbia, Egipt, Dubaj, Indie, Chiny, Korea, Japonia, Malezja, Indonezja, Filipiny, Mongolia, Wietnam i Europa.

Ma ponad 17-letnie doświadczenie: Dzięki swojemu zróżnicowanemu doświadczeniu w sztukach performatywnych, tańcu, muzyce, teatrze i aktorstwie, ma niesamowitą więź z publicznością i wykorzystuje swoje umiejętności w zakresie ostrej komunikacji i psychologii tańca, aby wydobyć z ciebie to, co najlepsze, niezależnie od twojego poziomu tańca.

Sanjay jest pasjonatem TARRAXO & KIZ FUSION: Popularny w świecie tańca, odegrał kluczową rolę w tworzeniu własnej, unikalnej interpretacji KIZOMBA FUSION & TARRAXO i rozpowszechnianiu jej na całym świecie.

Jest WSZECHSTRONNYM INFLUENCEREM: Ulubieniec tłumów organizatorów, który wpłynął na setki widzów na ich festiwalach, niezależnie od tego, czy są to jego WARSZTATY, TANIEC SPOŁECZNY, POTĘŻNE PERFORMANSE I ANIMACJE. Wydobywa to, co najlepsze ze swojej magii, przynosząc korzyści zarówno organizatorom, jak i uczniom w każdym stylu wydarzenia.

Skład artystów

Nie pozwól sobie przegapić swoich ulubionych artystów!

pl_PL
Przewiń do góry