Instruktorzy

Dimitris Psychogyios & Yolena, La Secta Dance Company

Grecja

Dimitris Psychogyios tańczy od 19 lat i występował oraz uczył na najbardziej prestiżowych festiwalach i wydarzeniach na całym świecie, takich jak:

Mediolan, Nowy Jork, Miami, Berlin, Amsterdam, Monako, Rzym, Toronto, Moskwa, Dusseldorf, Warszawa, Puebla (Meksyk), Sofia, Tunezja, St.Gallen, Bukareszt, Stambuł, Londyn, Belgrad, Antwerpia, Nancy, Wiedeń, Dubaj, Wilno (Litwa), Bejrut, Liege, Setúbal (Portugalia), Medellin (Kolumbia), Brema, Cypr, Londyn, Ateny, Sycylia, Luksemburg, Bolonia, Antalya, Eilat (Izrael), Balaton (Węgry), Odessa (Ukraina), Krasnojarsk (Syberia), Izmir, Bodrum, Eskisehir, Damaszek (Syria) i inne.

Brał również udział w konkursach z wielkim sukcesem. Niektóre z najważniejszych wydarzeń w jego karierze to:
* 3 miejsce @ World Latin Dance Cup (2013)
* Finalista Mistrzostw Świata w Salsie Euroson Latino (2018)
* Finalistka @ World Latin Dance Cup (2012)
* Mistrzowie 1. miejsca na World Salsa Meeting (2014)
* 7-krotni mistrzowie greckiej salsy (2012, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018×2)
* 3-krotny mistrz Bałkanów w salsie (2012, 2013, 2014)
* Mistrzowie Bułgarii w Salsie (2011)
* Rumuńscy Mistrzowie Salsy (2013)
* Mistrzowie Danubian Group w salsie (2015)
* Mistrzowie Danubii w salsie (2016)

Jest dobrze znany ze swoich mocnych podstaw, pomysłowych pokazów i metod nauczania. Od 15 lat prowadzi La Secta Dance Company, pionierów salsy w stylu nowojorskim w Atenach, w Grecji.
Yolena Kapoli tańczy od 21 lat, zaczynając od baletu, tańca współczesnego, nowoczesnego i jazzu, zdobywając wszystkie dyplomy nauczycielskie RAD i ISTD London Academy! Od 2013 roku tańczy salsę i bachatę. Występowała na najbardziej prestiżowych festiwalach i wydarzeniach na całym świecie, takich jak: Mediolan, Berlin, Warszawa, Toronto, Sofia, Bukareszt, Istambuł, Bejrut, Cypr, Ateny, Antalya, Eilat (Izrael), Rumunia, Eskisehir, Dubaj, Tunezja i wiele innych.
Brała udział w wielu konkursach.
W 2018 roku powstał Bachata Ladies Team "IllumiNaughty", który do tej pory występował na niektórych z większych wydarzeń w Grecji! Od 2020 roku "Illuminaughty" to damski zespół salsy!
Przez ostatnie 5 lat była częścią La Secta Dance Company, pionierów salsy w stylu nowojorskim w Atenach, w Grecji. Przez ostatnie 3 lata pracowała z Dimitrisem Psychogyiosem jako para salsowa.
Przez ostatnie dwa lata uczyła komercyjnych obcasów i występowała z greckimi piosenkarzami w pokazach na żywo i teledyskach.

Skład artystów

Nie pozwól sobie przegapić swoich ulubionych artystów!

pl_PL
Przewiń do góry