DJ-e

DJ Mauri

Grecja

DJ Mauri jest uznawany za jednego z najbardziej doświadczonych DJ-ów w społeczności salsowej. Jego kariera DJ-a rozpoczęła się w 1996 roku, kiedy został poproszony o zastąpienie DJ-a-rezydenta małej kawiarni w Amsterdamie. Od tego czasu jego kariera DJ-ska nabrała rozpędu, stając się głównym DJ-em jednych z największych imprez salsowych w Europie, DJ-em-rezydentem różnych kongresów na całym świecie i kompilatorem różnych płyt CD z salsą. Wśród wielu innych jest DJ-em-rezydentem Mamboland (Włochy i Kanada), Salsitaly, Marrakech Salsa Congress i Salsa Spring Festival (największy festiwal w Grecji).
Mieszkający w Atenach DJ Mauri nie ogranicza się do jednego stylu salsy; uwielbia wszystkie style i równie dobrze czuje się grając Mambo, Salsa Romantica, kubańską lub inne gatunki. Jego znakiem rozpoznawczym jest niesamowita umiejętność odczytywania tłumu, wiedząc, kiedy zagrać odpowiednie salsowe groove'y, a kiedy zmienić je na inne gatunki, aby tłum był zadowolony i rozbawiony. Jest ulubieńcem organizatorów imprez, tancerzy i miłośników muzyki ze względu na swój talent DJ-a, uczciwość w pracy i towarzyskość.
Oprócz pracy jako DJ, DJ Mauri jest często proszony o prowadzenie popularnych warsztatów "Historia salsy" na imprezach na całym świecie. Jego pasją jest nie tylko dzielenie się muzyką, ale także uczenie ludzi o kulturze salsy.

Skład artystów

Nie pozwól sobie przegapić swoich ulubionych artystów!

pl_PL
Przewiń do góry