Instruktorzy

Adolfo&Tania

Włochy/USA

Adolfo ma za sobą 20 lat kariery. Stał się najbardziej rozchwytywanym artystą mambo podczas pobytu we Włoszech, w Mediolanie, gdzie stworzył koncepcję Latin Soul Dancers i Mamboland. Podróżował po całym świecie w wielu duetach i sprowadził swój zespół. Obecnie jest zaangażowany w doskonalenie swojego nowego projektu: pierwszej w historii szkoły tańca założonej przez znanego międzynarodowego artystę salsy w Nowym Jorku na Times Square - Empire Mambo. Obecnie występuje i uczy z Tanią w legendarnym duecie oraz prowadzi zespół Empire Mambo/Latin Soul Dancers, który składa się z najlepszych tancerzy z Nowego Jorku. Adolfo i Tania są najbardziej wpływową parą mambo naszego pokolenia.

Urodzona na Sri Lance, ale wychowana we Włoszech, Tania Cannarsa jest wielką gwiazdą w świecie salsy, znaną ze swojej naturalnej płynności i tańca w stylu mambo.
Tania rozpoczęła naukę tańca w wieku zaledwie 10 lat. Zaczęła uczęszczać na zajęcia baletu klasycznego, ostatecznie dodając do swojego repertuaru taniec jazzowy i liryczny.
Zdobywając doświadczenie i doskonaląc umiejętności, spędziła kolejne pięć lat z "Latin Black". Następnie Tania kontynuowała współpracę z Marco Beretta's Company "Flamboyant Dancers", z którym stopniowo zdobywała umiejętności taneczne w stylu nowojorskim. Następnie Tania rozpoczęła karierę jako profesjonalny instruktor tańca wraz ze swoim partnerem tanecznym Jonathanem Somozą, zanim została główną tancerką w Latin Soul Dancers Adolfo Indacochea.
Obecnie Tania jest jedną z najbardziej utytułowanych i rozchwytywanych tancerek latynoskich w świecie salsy i mambo. Poznaj i ucz się od Tani i nie zapomnij złapać jej na parkiecie! Jest częścią el sol od 2012 roku.

Skład artystów

Nie pozwól sobie przegapić swoich ulubionych artystów!

pl_PL
Przewiń do góry